Manley Mitsubishi 4G63 Billet Crankshaft – 100.00 mm Stroke
2 603,95 €
Esgotado
REF:
190120BSLW
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Crankshafts |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| GTIN | 00807298076829 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | 4340 Billet Super Lightweight Crankshaft |
| Package Height | 241,30 mm |
| Package Length | 787,40 mm |
| Package Weight | 14514.88 g |
| Package Width | 222,25 mm |
| Stroke | 100.00 mm |
| Weight - Nominal | 29.50 lb |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Mitsubishi 4G63 Billet Crankshaft – 100.00 mm Stroke” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.