Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | Chevrolet |
| Modelo Veículo | Small Block |
| Big-End Bore | 2.015 in |
| GTIN | 00807298115672 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 5.700 in |
| Package Height | 31,75 mm |
| Package Length | 241,30 mm |
| Package Weight | 680.39 g |
| Package Width | 101,60 mm |
| Piston Pin Diameter | 0.875 in |
| Rod Journal | 1.889 in |
| Small-End Bore | 0.876 in |
| Weight - Nominal | 548 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley SBC Tour Lite I-Beam Conrod 5.700” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.