Manley VW 1.7L Type IV Exhaust Valve 40.00mm x 4606 x .3130
32,92 €
Esgotado
REF:
11663-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298086187 |
| Head Diameter | 40.00 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 116.99 mm |
| Margin Width | 1.52 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 177,80 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 63,50 mm |
| Position | Exhaust |
| Seat Width | 2.54 mm |
| Stem Diameter | 7.95 mm |
| Tip Length | 116.99 mm |
| Top of Head | 9? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 15? x 1/2 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley VW 1.7L Type IV Exhaust Valve 40.00mm x 4606 x .3130” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.