Manley VW Rabbit Intake Valve Kit 40.50mm x 3976 x .3130
131,69 €
Esgotado
REF:
11656-4
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298056661 |
| Head Diameter | 40.50 mm |
| Image Info | These images are actual |
| Length | 100.99 mm |
| Margin Width | 1.91 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 298,45 mm |
| Package Weight | 907.18 g |
| Package Width | 171,45 mm |
| Position | Intake |
| Seat Width | 1.91 mm |
| Stem Diameter | 7.95 mm |
| Tip Length | 100.99 mm |
| Top of Head | 5? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 10? x 11/32 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley VW Rabbit Intake Valve Kit 40.50mm x 3976 x .3130” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.