Manley GM 6.6L Duramax Diesel Exh Valve 1.300 x 4985 x .2735
89,71 €
Esgotado
REF:
11609-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298051390 |
| Head Diameter | 1.300 in |
| Image Info | These images are actual |
| Length | 4.985 in |
| Margin Width | 0.060 in |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 177,80 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 63,50 mm |
| Position | Intake |
| Seat Width | 0.110 in |
| Stem Diameter | 0.274 in |
| Tip Length | 0.480 in |
| Top of Head | Flat face |
| Underhead Angle/Radius | 30? x 13/32 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley GM 6.6L Duramax Diesel Exh Valve 1.300 x 4985 x .2735” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.