Manley Honda H22A1 Exh Valve Kit 30.00mm x 106.90mm x .2150
276,32 €
Esgotado
REF:
11393-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.2L 16v – H22 |
| GTIN | 00807298055756 |
| Head Diameter | 30.00 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.90 mm |
| Margin Width | 1.65 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 298,45 mm |
| Package Weight | 1814.36 g |
| Package Width | 171,45 mm |
| Position | Exhaust |
| Seat Width | 2.03 mm |
| Stem Diameter | 5.46 mm |
| Tip Length | 1.90 mm |
| Top of Head | 20? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 25? x 11/32 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Honda H22A1 Exh Valve Kit 30.00mm x 106.90mm x .2150” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.