Manley Pontiac 400 Exhaust Valve 1.770 x 5100 x .3415
32,92 €
Esgotado
REF:
11355-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| GTIN | 00807298052427 |
| Head Diameter | 1.770 in |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 5.100 in |
| Margin Width | 0.080 in |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 177,80 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 63,50 mm |
| Position | Exhaust |
| Seat Width | 0.100 in |
| Stem Diameter | 0.342 in |
| Tip Length | 0.250 in |
| Top of Head | 20? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 25? x 3/8 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Pontiac 400 Exhaust Valve 1.770 x 5100 x .3415” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.