Manley Nis RB26DET Exh Valve Kit 31.15mm x 101.52mm x .2740
587,48 €
Esgotado
REF:
11165-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.6L 24v – RB26DETT |
| GTIN | 00807298002156 |
| Head Diameter | 31.15 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 101.52 mm |
| Margin Width | 1.65 mm |
| Package Height | 63,50 mm |
| Package Length | 298,45 mm |
| Package Weight | 2721.54 g |
| Package Width | 171,45 mm |
| Position | Exhaust |
| Seat Width | 2.03 mm |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
| Tip Length | 3.50 mm |
| Top of Head | 9? Dish |
| Underhead Angle/Radius | 15? x 1/2 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Nis RB26DET Exh Valve Kit 31.15mm x 101.52mm x .2740” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.