JE Pistons Ring Set 6 Pistons 1.0-1.2-2.8-84.00 PVD 2ND RING
288,95 €
Esgotado
REF:
JE-JG1006-3307-AL
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 84.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.80 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.25 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CNF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.61 mm |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.20 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 6 Pistons 1.0-1.2-2.8-84.00 PVD 2ND RING” Cancelar resposta
Produtos Relacionados
JE Pistons Ring Set 6 Pistons 1.0-1.2-2.8-84.00 PVD 2ND RING
288,95 €
Esgotado
REF:
JE-JG1006-3307-AL
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 84.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.80 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.25 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CNF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.61 mm |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.20 mm |
Avaliações (0)
Avaliações
Ainda não existem avaliações.
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 6 Pistons 1.0-1.2-2.8-84.00 PVD 2ND RING” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.