Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 5.2L 40v – V10 FSI |
| Bore - Actual | 85.00 mm |
| Bore - Oversize | 0.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 27.60 mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.0:1 |
| Deck Clearance | – mm |
| Dome Volume | -14.6 cc |
| GTIN | 00193564046741 |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | XC8500 |
| Weight - Nominal | – g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons kit R8 5.2L V10 ’09+ 85.00mm 9.0:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.