Darton MID Sleeve Kit Nissan QR25DE B:89.00 to 90.00mm Flang
1 255,61 €
Esgotado
REF:
800-240
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.5L 16v – QR25DE |
| Additional Info | 89,00mm to 90,00mm MAX |
| Bore - Actual | 88.65 mm |
| Bore Range | 89.00 to 90.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 125.73 mm |
| Flange Thickness | 10.16 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 150.50 mm |
| Outside Diameter | 100.33 mm |
| Type | MID Sleeve |
| Wall Thickness | 5.84 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton MID Sleeve Kit Nissan QR25DE B:89.00 to 90.00mm Flang” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.