Darton Dry Sleeve Kit Mazda MZR 2.5L B:87.50mm Flange
752,06 €
Esgotado
REF:
300-052
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Bore - Actual | 86.61 mm |
| Bore Range | 87.50 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 95.25 mm |
| Flange Thickness | 9.53 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 148.59 mm |
| Outside Diameter | 92.71 mm |
| Type | Dry Sleeve |
| Wall Thickness | 3.05 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton Dry Sleeve Kit Mazda MZR 2.5L B:87.50mm Flange” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.