Wiseco Piston Kit Racers Elite Honda CR125R ’95-03 2126CS
147,65 €
Esgotado
REF:
WRE908M05400
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | CR 125 R |
| Ano | 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 |
| Additional Info | Flat Top Conversion, Cylinder deglazing required, No Intake Window, Racers Elite |
| Bore - Actual | Â 54.00 mm |
| Bore - Oversize | Â STD |
| Bore - Standard | Â 54.00 mm |
| Coating | Â ArmorPlating |
| Displacement | Â 125 cc |
| GTIN | 00193564138231 |
| Package Height | 82,55 mm |
| Package Length | 76,20 mm |
| Package Weight | 226.80 g |
| Package Width | 76,20 mm |
| Skirt Coating | Â ArmorFit |
| Stroke | Â 54.50 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Kit Racers Elite Honda CR125R ’95-03 2126CS” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.