Wiseco Piston Single Acura 4V Dome +2cc Strutted 84.25mm
179,17 €
Esgotado
REF:
W6567M8425AP
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | Armor Plating |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564088208 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 109,22 mm |
| Package Length | 119,38 mm |
| Package Weight | 589.67 g |
| Package Width | 119,38 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Acura 4V Dome +2cc Strutted 84.25mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.