JE-Pistons Pin straight thick wall 5.33, steel 9310, 21.00mm
31,30 €
4 em stock
REF:
JE-827-2500-21-93C
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564006790 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 29,00 mm |
| Package Length | 75,00 mm |
| Package Weight | 130.00 g |
| Package Width | 29,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin straight thick wall 5.33, steel 9310, 21.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.