“Wiseco Piston Pin .930″” (23.62mm) x 2.500 x .150″” – 5115
18,07 €
Esgotado
REF:
WS758
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564102317 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 1.0 in |
| Length | .630 in |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 2.500 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 120 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar ““Wiseco Piston Pin .930″” (23.62mm) x 2.500 x .150″” – 5115” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.