“Wiseco Piston Pin 1.000″” (25.4mm) x 2.750″” x .160″” – 511
18,07 €
Esgotado
REF:
WS757
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564102300 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | .160 in |
| Length | .680 in |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 2.750 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 146 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar ““Wiseco Piston Pin 1.000″” (25.4mm) x 2.750″” x .160″” – 511” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.