Wiseco Piston Pin 23 X 63.50 X 4.57mm wall(9310)
35,03 €
37 em stock
REF:
WS805
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564102614 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 27,00 mm |
| Package Length | 78,00 mm |
| Package Weight | 140.00 g |
| Package Width | 26,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 23 X 63.50 X 4.57mm wall(9310)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.