JE-Pistons Pin Series 93-9310 Chamfer end(21×52)
31,30 €
Esgotado
REF:
JE-827-2050-15-93C
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564005786 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 27,00 mm |
| Package Length | 80,00 mm |
| Package Weight | 86.00 g |
| Package Width | 26,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin Series 93-9310 Chamfer end(21×52)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.