JE-Pistons Kit SeaDoo RXP/RXP-X/RXT/RXT-X 10:1 100.5mm
546,28 €
Esgotado
REF:
JE-308440
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Sea-Doo |
| Modelo Veículo | RXP 215 Sprch, RXP-X 255 Sprch, RXT 215 Sprch, RXT-X 260 Sprch |
| Ano | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 100.50 mm |
| Bore - Oversize | +.50 mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1508 cc |
| GTIN | 00193564219824 |
| Image Info | These images are representative |
| Skirt Type | FSR |
| Weight - Nominal | 421 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit SeaDoo RXP/RXP-X/RXT/RXT-X 10:1 100.5mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.