JE-Pistons Pin Chamf. Series 93-9310 (22.00×2,250×0.23″)
31,30 €
Esgotado
REF:
JE-866-2250-23-93C
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564006714 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 24,00 mm |
| Package Length | 71,00 mm |
| Package Weight | 130.00 g |
| Package Width | 24,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin Chamf. Series 93-9310 (22.00×2,250×0.23″)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.