"SB GM seal plate 2.100""OD"
41,78 €
ARP cabinet with SS 12pt accessory bolts
4 451,81 €
Dart Alum. seal plate
41,78 €
Esgotado
REF:
ARP-934-0008
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036018917 |
| Material Type | Aluminum |
| Package Height | 152,00 mm |
| Package Length | 10,00 mm |
| Package Weight | 59.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Dart Alum. seal plate” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.