SB Chevy LT1 12pt accessory kit
252,05 €
SB Chevy '87-95 hex accessory kit
208,42 €
SB Chevy Vortec 12pt accessory kit
222,01 €
Esgotado
REF:
ARP-534-9704
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036033323 |
| Material Type | 8740 Chrome Moly |
| Package Height | 216,00 mm |
| Package Length | 64,00 mm |
| Package Weight | 1579.00 g |
| Package Width | 229,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “SB Chevy Vortec 12pt accessory kit” Cancelar resposta
Avaliações
Ainda não existem avaliações.