Chevy w/Jesel belt or gear drive. front cover stud kit
28,84 €
Esgotado
REF:
ARP-334-1401
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036012748 |
| Material Type | 8740 Chrome Moly |
| Package Height | 152,00 mm |
| Package Length | 13,00 mm |
| Package Weight | 118.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Chevy w/Jesel belt or gear drive. front cover stud kit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.