JE-Pistons Kit HD EVO 1340 w/Edelbrock Head 9.0:1 3.503
305,41 €
Esgotado
REF:
JE-309879
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Harley Davidson |
| Modelo Veículo | Evo 80″” (1340) |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 3.503 in |
| Bore - Oversize | +.005 in |
| Compression Ratio - Actual | 9.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1342 cc |
| GTIN | 00193564026941 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 139,00 mm |
| Package Length | 272,00 mm |
| Package Weight | 1264.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Skirt Type | Round |
| Weight - Nominal | 346 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit HD EVO 1340 w/Edelbrock Head 9.0:1 3.503” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.