JE-Pistons Kit Polaris XP850 Sprtsmn ’09-17 11.5:1 90mm
374,20 €
Esgotado
REF:
JE-308409
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 90.00 mm |
| Bore - Oversize | +3.00 mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 909 cc |
| GTIN | 00193564028006 |
| Image Info | These images are representative |
| Skirt Type | Round |
| Weight - Nominal | 289 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Polaris XP850 Sprtsmn ’09-17 11.5:1 90mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.