Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | TL 1000 R |
| Ano | 1998 |
| Additional Info | Made to Order |
| Bore - Actual | 98.00 mm |
| Bore - Oversize | STD |
| Compression Ratio - Actual | 13.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 996 cc |
| GTIN | 00193564220189 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 140,00 mm |
| Package Length | 273,00 mm |
| Package Weight | 1246.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Skirt Type | FSR |
| Weight - Nominal | 338 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Suzuki TL1000R ’98-03 13:1 98mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.