Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564101808 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 14.60 mm |
| Length | 63.50 mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 228854 mm |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 122.20 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 22.89×63.50mm Chromed” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.