Wiseco Piston Single Nissan KA24 Dish -22cc 9.0:1 89.50mm
161,89 €
Esgotado
REF:
W6586M895
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564088833 |
| Package Height | 109,22 mm |
| Package Length | 119,38 mm |
| Package Weight | 589.67 g |
| Package Width | 119,38 mm |
| Skirt Coating | Moly |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Nissan KA24 Dish -22cc 9.0:1 89.50mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.