Wiseco Piston Ring Set (Automotive 1 Set For 1 Piston)
17,86 €
Esgotado
REF:
W3701E
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 94.00 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | Japan |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 4.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.30 mm |
| Ring Kit - Second Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.01 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.81 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Ring Set (Automotive 1 Set For 1 Piston)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.