Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 100.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | Japan |
| GTIN | 00193564179548 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPN |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Type | SGP |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Ring Set 100.50mm (1.20×1.50×2.00mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.